REKLAMA

Nowoczesny dom w Puławach

| 07 kwi 2017 11:33 0
Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

Znajdujący się w Puławach dom oferuje wszystko, czego do wygodnego życia potrzebuje rodzina. Otwarta przestrzeń parteru jest jasna i przestronna. Połączona z jadalnią kuchnia to także pomieszczenie otwarte, dzięki czemu komunikacja pomiędzy wszystkim strefami jest ułatwiona, a domownicy stale mają ze sobą kontakt.

Otwarta przestrzeń parteru jest jasna i przestronna. Połączona z jadalnią kuchnia to także pomieszczenie otwarte, dzięki czemu komunikacja pomiędzy wszystkim strefami jest ułatwiona, a domownicy stale mają ze sobą kontakt.

Przytulny, domowy klimat tworzą materiały. Zabudowa meblowa w kuchni, a także w salonie wykończona została fornirem w jasnym, ciepłym odcieniu drewna. Nowoczesny charakter, prostej w formie zabudowy kuchennej podkreśla czarny, granitowy blat.

Pojekt: Małgorzata Mazur, mm Design, Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz wszystkie zdjęcia nowoczesnego domu

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!