REKLAMA

Nowoczesny dom: zobacz, jak go urządzono

Redakcja Dobrzemieszkaj.pl | 18 lis 2016 19:16 0
Salon jest bardzo jasny. To zasługa zarówno kolorystyki, jak i przeszkleń, przez które światło dzienne chętnie tu zagląda. Fot. Bartosz Jarosz.

Dom jest duży, jasny i bardzo przestronny. Dzięki temu, że ma aż trzy kondygnacje, funkcjonalnie sprawdza się znakomicie. Piętro daje schronienie rodzicom, którzy do dyspozycji mają sypialnię z dużą garderobą i osobną łazienkę oraz dzieciom – każde z nich ma tu pokoik dla siebie.

„Dom ma być dla nas, a nie my dla domu” – tego przede wszystkim oczekiwało młode małżeństwo z dwójką dzieci, kiedy w ręce architekt Agnieszki Hajdas-Obajtek, powierzało projekt wnętrza swojego domu. Asia i Adam chcieli, aby przestrzeń była łatwa do utrzymania w czystości, a sprzątanie nie absorbowało całego wolnego czasu. Dzieci miały czuć się tu swobodnie, a nie jak w muzeum.

Dorzucili do tego jeszcze jeden warunek. Wnętrze miało mieć charakter nowoczesny. I tyle. Resztą zajęła się już Agnieszka i w zgrabną całość połączyła tak pożądaną funkcjonalność z wygodą, elegancją, rodzinnym ciepłem, wszystkiemu nadając przy tym nowoczesną oprawę.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ I ZDJĘCIA

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!