REKLAMA

Nowość: konfigurator online osprzętu elektronicznego Ospel

Źródło: Ospel | 04 lis 2014 08:03 0
wizualizer_osprzetu_elektrycznego_ospel-1.jpg

Aranżacja wnętrz rządzi się swoistymi prawami, których nieumyślne złamanie może doprowadzić do rozbicia harmonijnie zgranej kompozycji projektowej. Najnowsze interaktywne narzędzie firmy Ospel, jakim jest wielofunkcyjny konfigurator osprzętu elektrycznego online zminimalizuje tego typu ryzyko i pozwoli na stworzenie przemyślanej, efektownej i, co najważniejsze, wyjątkowo funkcjonalnej całości.

Korzystanie z mulitmedialnych narzędzi internetowych, takich konifgurator firmy Ospel  znacznie ułatwia prowadzenie prac z zakresu wykończenia wnętrz. Należy jednak pamiętać, że efekt wizualny to tylko jeden spośród wielu pozytywnych aspektów tego typu rozwiązań. Współczesna architektura coraz częściej utożsamia nowoczesność z funkcjonalizmem, a jego najwyższy poziom jest możliwy do osiągnięcia dzięki pomocy konfiguratora firmy Ospel.

Główną rolą tego narzędzia jest możliwość komponowania dowolnych, dopasowanych optymalnie do naszych potrzeb zestawów łączników, gniazd oraz innych  elementów osprzętu elektrycznego dostępnych w ramach kolekcji firmy Ospel. Konfigurator płynnie poprowadzi nas od momentu wyboru konkretnej linii (Karo, As, Sonata, Sonata Stal Inox, Impresja, Gazela), poprzez kolorystykę, dobór stylowej ramki i konfigurację dowolnej kompozycji, aż do podsumowania zawierającego najistotniejsze informacje techniczne oraz wycenę stworzonego połączenia.

Aby zakres możliwości konfiguratora był możliwie jak najbardziej rozbudowany, uzupełniono go również o wizualizer, który umożliwia dobór odpowiedniego modelu osprzętu zależnie od typu pomieszczenia, pozwalając zarazem na swobodną modyfikację koloru ścian i podłóg. W ten sposób z łatwością stworzymy przybliżony graficzny obraz wykańczanego pomieszczenia. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!