REKLAMA

O trendach i projektowaniu wnętrz mieszkaniowych XXI wieku: zapraszamy na panele w trakcie 4DD

| 03 lut 2016 20:35 0
O wnętrzach na 4 Design Days.

Smart dom, kuchnia sensualna… moda czy funkcjonalność? O trendach i projektowaniu wnętrz mieszkaniowych XXI wieku będą dyskutowali architekci i projektanci w trakcie 4 Design Days.

Projekt łazienka - to cykl sesji i prezentacji, których celem będzie przedstawienie trendów w projektowaniu i wyposażaniu wnętrz mieszkaniowych, sposobów konstruowania oferty handlowej, tak by spełniała oczekiwania konsumentów. Jak zaprojektować idealną łazienkę, jakie są trendy? Na te i wiele innych pytań odpowiadać będą Krystian Kowalski, projektant i założyciel pracowni Krystian Kowalski Industrial Design oraz Katarzyna Rzehak, dyrektor kreatywna z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Na temat urządzania i projektowania kuchni rozmawiać będą Marta Kilan, architekt z TOKA+HOME, Karolina Janczy z Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach; Justyna Krzysztofik – creative designer marki Rust; arch Joanna Ochota ze studia Archimental; Piotr Szczotka – Creative Designer, marka Rust. Panel poprowadzą: Urszula Tatur, redaktor prowadząca portalu Mamkuchnie.pl oraz Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca magazynu Świat Łazienek i Kuchni.

W sesji "Projekt salon" wystąpi m.in. Małgorzata Bernady, projektantka i dekoratorka wnętrz. Wraz z innymi panelistami postara się przeanalizować trendy w projektowaniu produktów wyposażenia wnętrz.

W sesji "Designersko, ale praktycznie – jak mieszkać modnie i wygodnie" wystąpią architekci i projektanci: Robert Konieczny, założyciel KWK Promes, Grzegorz Szewc, Creative Designer marka Rust i Tomasz Pągowski, projektant. Sesję poprowadzi znana wszystkim Omenaa Mensah.

Dyskusję o multimediach w domu poprowadzi znany z telewizji Zbigniew Urbański. Wraz ze swoimi gośćmi zastanowi się, jak stworzyć multimedialne centrum rozrywki w swoim domu, a także czy domowe gadżety to frajda czy już konieczność.

Podczas 4 Design Days dowiemy się także, jakie przedmioty są absolutnym „must have” w naszych domach, jak poznać prawdziwy design, i czy inwestowanie w design równa się inwestowaniu w sztukę? Zastanawiać się będą nad tymi pytaniami architekci: Natalia Nguyen, Dominika J. Rostocka i projektant Tomasz Pągowski.

Największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa obfitować będzie w dyskusje pomiędzy Creative Designerami, projektantami i sławnymi architektami.

Dowiedz się więcej o 4 Design Days na www.4dd.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!