REKLAMA

Odnowione wnętrze Puro Hotel Gdańsk

| 21 lis 2016 08:40 0
Fot. Puro Hotels

Już latem 2017 miłośnicy dobrego designu będą mogli cieszyć się pobytem w nowym, przestronnym Puro w samym sercu Wyspy Spichrzów nad Motławą, a z baru usytuowanego na dachu budynku podziwiać malowniczą starówkę.

Po rozbudowie hotelu do dyspozycji gości zostanie oddanych łącznie 211 pokoi, w tym 9 nietuzinkowych apartamentów zaprojektowanych ze szczególną dbałością o detale. Wraz z otwarciem drugiej części obiektu nastąpi także inauguracja Prisma SPA stworzonego według innowacyjnego konceptu Puro. Powstanie także bar z tarasem na dachu oraz nowa restauracja, w której goście rozsmakują się w wyjątkowym, autorskim menu.

Cały hotel zostanie utrzymany w stylistyce istniejącego gdańskiego Puro, zarówno pod względem architektonicznym jak i wystroju wnętrz. Aranżacją przestrzeni hotelowych zajęło się londyńskie studio projektowe DeSallesFlint. Architekci szukali inspiracji w dawnej Wyspie Spichrzów, stąd w wystroju obecne są tkaniny z naturalnych włókien takich jak bawełna, wełna, len i skóry jak również twarde wykończenia wykonane z drewna lub stali.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ I GALERIĘ ZDJĘĆ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!