REKLAMA

Otwarto The Heart Warsaw - centrum współpracy start-upów i korporacji

Redakcja Propertydesign.pl | 25 sty 2017 19:44 0
The Heart Warsaw

Na 38. piętrze biurowca Warsaw Spire miało miejsce uroczyste otwarcie The Heart Warsaw - centrum współpracy start-upów i korporacji.

Dzięki The Heart Warsaw najlepsi przedsiębiorcy z całego regionu zyskują wsparcie w szybkim skalowaniu swojego biznesu oraz ekspansji zagranicznej. Centrum powstało dzięki inicjatywie firmy D-RAFT przy wsparciu Mastercard i Ghelamco Poland.

Otwarcie centrum jest kolejnym krokiem w rozwoju spółki D-RAFT, która od dwóch lat pracuje z międzynarodowymi korporacjami jako headhunter start-upów.

- Ekosystem start-upów jest dla dużych firm cennym źródłem innowacji. Korporacje mają skalę i pieniądze, ale brakuje im zwinności, którą mają start-upy. Widzieliśmy już wielokrotnie, że połączenie sił może być dla obu stron bardzo korzystne – mówi Tomasz Rudolf, prezes D-RAFT i współtwórca centrum.

The Heart Warsaw jest dla korporacji punktem kontaktu i spotkań z europejskim środowiskiem przedsiębiorców. Wsparcie udzielane korporacjom jest kompleksowe - od przygotowania organizacji do współpracy ze start-upami, przez dedykowany scouting, aż po pilotażowe wdrożenia.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!