REKLAMA

Parterowy dom dla 4-osobowej rodziny

Redakcja Dobrzemieszkaj.pl | 13 lut 2017 11:48 0
Salon urządzony jest bardzo nowocześnie, ale zarazem przytulnie. Beże i drewno pięknie korespondują z nowoczesnymi meblami wypoczynkowymi. Wnętrze jest wypełnione światłem, co zawdzięczamy dużej powierzchni drzwi balkonowych. Projekt: arch. Rafał Zdanowicz, arch. Tomasz Siemieniuk. Fot. Archetyp

Asan to projekt, który idealnie sprawdzi się dla 4-osobowej rodziny doceniającej walory domów parterowych. Przejrzysty układ funkcjonalny został podzielony na przestronną część dzienną, wygodną strefę prywatną oraz obszerną część gospodarczą.

W strefie dziennej dominuje przestronny salon z jadalnią otwarty na zewnętrzny, zadaszony taras poprzez duże przeszklenia. W części nocnej zaprojektowano trzy sypialnie oraz łazienkę. Komfort użytkowania tej strefy podnosi dodatkowa łazienka i garderoba przy głównej sypialni.

Atutem projektu jest zawsze mile widziana spora strefa gospodarcza, w skład której wchodzi, pralnia, spiżarnia i duża kotłownia na każdy rodzaj paliwa. Asan to dostojny, harmonijny dom, zarówno w bryle, jak i w układzie pomieszczeń, polecany w szczególności osobom, które cenią wygodę mieszkania i energooszczędność użytkowania.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!