REKLAMA

Piękne, jasne wnętrze w Paryżu

| 28 gru 2016 10:35 0

Choć architekt Tatiana Nicol zajęła się wszystkim - od stolarki otworowej, po wykonane na zamówienie meble, mieszkanie zostało stworzone z myślą o potrzebach właściciela - mężczyzny, będącego singlem.

Stąd też podział na obszerną strefę dzienną, która może pomieścić aż 12 gości, odwiedzających mieszkanie podczas imprez towarzyskich oraz strefę prywatną z jedną sypialnią i jedną łazienką. 

Strefa dzienna to jasna, przestronna przestrzeń, w obrębie której urządzono trzy funkcje. Znalazła się tutaj część wypoczynkowa, z dużym, jasnym, komfortowym narożnikiem i miękkim, przytulnym dywanem. Po przeciwległej stronie pomieszczenia urządzono białą kuchnię, mieszczącą wszystkie podstawowe funkcje. Z kolei w centrum pomieszczenia znalazł się stół jadalniany, pełniący rolę elementu granicznego, oddzielającego salon od kuchni. Stół zaakcentowano poprzez jego ciemny kolor, odznaczający się na tle jasnych barw, dominujących zarówno w strefie wypoczynkowej, jak i roboczej.

Projekt: Tatiana Nicol.

Zdjęcia: Meero Photographe Immobilier.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!