REKLAMA

Piękny dom po remoncie: zobacz, jak go urządzono

| 14 marz 2017 10:57 0
Centrum domu stanowi otwarta strefa dzienna, w której skład wchodzi elegancki salon, nowoczesna biała kuchnia oraz duża jadalnia, w której najcześciej spotykają się domownicy. Projekt: Kinga Śliwa. Fot. Bartosz Jarosz

Właściciele kupili dom na rynku wtórnym. Wnętrze było ponure, ciężkie i przygnębiające. Architekt Kinga Śliwa zmieniła je nie do poznania.

Właściciele tego domu to liczna rodzina: dziadkowie, który mają wydzieloną swoją część domu, małżonkowie oraz dwójka dorastających dzieci. Jest to również rodzina, dla której ważna jest bliskość i interakcja wszystkich domowników. Dlatego też sercem domu jest otwarta przestronna część dzienna, w której nacisk postawiono na dużą jadalnię.

To w jadalni domownicy celebrują wspólne posiłki, to tutaj również dzieci najczęściej odrabiają lekcje. Duży, solidny drewniany stół usytuowany obok kuchni jest bez wątpienia centrum całego rodzinnego życia.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!