REKLAMA

Piękny projekt domu w kolorach ziemi

Redakcja Dobrzemieszkaj.pl | 09 sty 2017 09:50 0

Założeniem projektu było stworzenie komfortowej przestrzeni życiowej dla czwórki domowników. Małżeństwo z dwójką dzieci miało bardzo sprecyzowane wymagania.

Zależało im na tym, aby wnętrze nie było odzwierciedleniem ultranowoczesnych rozwiązań, ale też nie chcieli, aby popadało w klasyczny przepych. 

Kompromis stworzony przez projektantów to wnętrze w przyjemnej, neutralnej kolorystyce z przewagą ciepłych beżów i brązów, okraszone dozą szarości. Przytulność do wnętrz dodatkowo wprowadzono sięgając po naturalne materiały, jak fornir dębowy czy łupek kamienny. Szlachetny materiał stał się wspólnym mianownikiem strefy wypoczynkowej oraz klatki schodowej i strefy wejścia. 

Dom ma czytelny podział przestrzeni. Na parterze usytuowano salon, jadalnię i nowoczesną, wyodrębnioną ze strefy dziennej kuchnię. W jej obrębie połączono klasyczne wybarwienie drewna dębowego z połyskującymi lakierowanymi frontami. W pomieszczeniu wygospodarowano miejsce na barek śniadaniowy, przeznaczony do spożywania mniejszych posiłków. Z kolei rodzinne biesiady urządza się w jadalni, której stół można powiększyć w razie potrzeby. 

Projekt i zdjęcia: Gabinet Wnętrz.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!