REKLAMA

Prezentujemy FoodLab by Studio Rygalik

Źródło: Concordia Design | 02 paź 2014 08:00 0

Prezentujemy mobilną stację kulinarną (FoodLab), zaprojektowaną przez Tomka i Gosię Rygalik. Mogliśmy ją podziwiać z bliska w restauracji Concordian Taste.

FoodLab to laboratorium smaków będące połączeniem kuchni, baru, stołu, spiżarni i stanowiska do warsztatów kulinarnych. Wyspa została w pełni wyposażona w zaawansowane technologicznie urządzenia marki Siemens, a inspiracją do jej tworzenia był dynamiczny i otwarty charakter restauracji, na potrzeby której została zaprojektowana.

  • FoodLab by Studio Rygalik

    FoodLab to system mobilnych modułów pozwalających na dowolną aranżację, a w zależności od potrzeb, pory dnia czy konkretnego wydarzenia, można dostosować wielkość oraz funkcję przestrzeni, którą tworzą. Dzięki współpracy z marką Siemens, mobilna kuchnia będzie wyposażona w zaawansowane technologicznie i jednocześnie energooszczędne urządzenia z
    oferty studioLine, w której znajduje się pełna gama urządzeń niezbędnych w kuchni XXI w. Linii wyróżnia szereg detali zarezerwowanych wyłącznie dla niej. Sprzęt gospodarstwa domowego wykończony pięknymi uchwytami z masywnej stali szlachetnej jest elegancki, ekskluzywny i wyjątkowy. Moduły kuchni zostały skonstruowane niczym skrzynie transportowe, zbudowane z różnej szerokości desek i osadzone na przemysłowych kołach – prostota, przyziemna konstrukcja, nieregularna kompozycja oraz naturalne drewno na zasadzie kontrastu podkreślają współczesność i elegancję wzornictwa produktów z serii studioLine marki Siemens.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!