REKLAMA

Produkt: armatura w stylu eko

Źródło: Schell | 09 paź 2014 09:49 0

Armatura elektroniczna z serii Venus E charakteryzuje się delikatnym designem inspirowanym łagodnymi kształtami występującymi w naturze. Subtelna linia wzornicza nadaje eleganckiego charakteru łazienkowej aranżacji i podkreśla jej oryginalny styl.

Baterie elektroniczne Schell Vemus E nawiązują do nurtów ekologicznych zarówno swoim intrygującym wzornictwem, jak również inteligentnymi funkcjami. Bezdotykowa obsługa i optymalne natężenie przepływu pozwalają na oszczędność wody nawet na poziomie 62% w porównaniu ze zwykłymi bateriami jednouchwytowymi.

Armatura z tej serii to funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązanie dla nowoczesnych łazienek, które dodatkowo pomaga zachować idealną czystość. Dzięki bezdotykowej obsłudze i funkcji płukania antystagancyjnego bateria chroni przed rozwojem i przenoszeniem różnego rodzaju drobnoustrojów, co jest niezwykle istotne szczególnie w przypadku łazienek, z których korzysta na co dzień duża liczba osób.

Proekologiczna armatura

Armatura Venus E dzięki subtelnemu wzornictwu doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami, a szczególnie bardzo modnym ostatnio nurtem ekologicznym. Wystrój inspirowany naturą daje niezwykle ciekawy efekt estetyczny, a przy tym tworzy unikalny klimat kojący zmysły.

Jego relaksacyjny charakter sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany m.in. do kreowania przestrzeni luksusowych łazienek gabinetów SPA.

Baterie Venus E posiadają opływowe kształty inspirowane łagodnymi liniami występującymi w świecie roślin, dzięki czemu stanowią harmonijny dodatek wnętrza. Idealnie gładka powierzchnia, bez wyraźnie zarysowanych konturów jest ponadto bardzo łatwa w czyszczeniu. 

Katologowa cena netto: od 1514,70 do 1691,41 zł

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!