REKLAMA

Projekt i wnętrza 90-metrowego domu

| 03 kwi 2017 15:04 0
Uwagę zwraca duży rodzinny stół, a także słoneczne dodatki, ożywiające wnętrze swą energetyczną, żółtą barwą. Fot. Archipelag

Ralf II G1 Energo Plus to mały dom w wielkim stylu. Projekt udowadnia, że na niespełna 90 m2 można urządzić imponujące wnętrze, w którym każdy czuje się komfortowo, swobodnie i bardzo przyjemnie.

Mały dom, wielkie wrażenie 

Projekt Ralf II G1 ENERGO PLUS to doskonała propozycja dla miłośników nowoczesnego designu, którzy szukają małego domu z oryginalnym pazurem. Mimo swojej niewielkiej powierzchni, projekt oferuje wspaniałe warunki do życia i realizowania swoich pasji.

Jego znakiem firmowym jest więźba dachowa w systemie prefabrykacji drewnianej, dzięki której udało się wyczarować podwieszany sufit w salonie – takie rozwiązanie jest niezwykle efektowne i sprawia, że cała strefa dzienna nabiera szykownego, finezyjnego wdzięku. Dużym plusem domu są również liczne przeszklenia, dzięki którym wnętrze wspaniale wypełnia się naturalnym, ciepłym światłem.

Zobacz wszystkie zdjęcia projektu i wnętrza 90-metrowego domu

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!