REKLAMA

Przytulne wnętrze domu w beżach i brązach

| 16 sty 2017 10:42 0

Barwy ziemi, z przewagą jasnych beżów, duża ilość naturalnego drewna, spokojne szarości i śnieżna biel. Taką paletę kolorów wybrała do swojego domu architekt Małgorzata Galewska.

Choć dobór barw był kwestią oczywistą, nad którą Małgorzata nie musiała się długo zastanawiać, stworzenie całego projektu okazało się być sporym wyzwaniem. Zapytana o to, jak projektuje się „dla siebie”, architekt szczerze przyznaje: Urządzenie domu dla siebie nie było proste. Paradoksalnie, ilość znanych mi możliwości, utrudniała podjęcie decyzji. Po rozważeniu różnorodnych wizji, jakie rodziły się w jej głowie i wzięciu pod uwagę wszelkich możliwych rozwiązań, Małgorzata postanowiła kierować się własnym gustem i poczuciem komfortu, wybierając po prostu to, co lubi.

Najlepszym tego przykładem jest kuchnia, która choć – na wzór nowoczesnych wnętrz – otwarta, jest delikatnie schowana we wnęce i przesłonięta, tak aby często gotująca właścicielka miała pełną wygodę przygotowywania posiłków. Od jadalni i salonu pomieszczenie oddziela wyspa – kolejny element powstały w oparciu o preferencje architekt. Zawsze marzyłam o wyspie – przyznaje Małgorzata, szalenie podoba mi komunikacja naokoło mebla. Poza tym, jest on poręczny, może posłużyć do odstawienia różnych rzeczy w trakcie przygotowywania posiłków – konkluduje pani domu.

Projekt: Małgorzata Galewska

Zdjęcia: Bartosz Jarosz.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!