REKLAMA

Siedziska jak figury

| 21 kwi 2017 12:05 0

Siedziska pozwalają aranżować różne przestrzenie: do współpracy, działania w pojedynkę lub też do konfrontacji. W rzucie z góry to kwadrat o ściętym jednym narożniku. Całość ma mocną i wyrazistą formę, z której można tworzyć różne figury geometryczne czy też wypełnić narożnik pomieszczenia.

Nazwa VANK_rock wzięła się od stylu muzycznego, który opiera się na zespołowości w procesie tworzenia i elemencie wolnej improwizacji, trudnej do powtórzenia. Idea siedziska, pozwalająca tworzyć różnorodne ciągi komunikacyjne - otwarte i zamknięte - dobrze oddaje element spontaniczności i dynamiczności gitarowych riffów. Z pomocą VANK_rock możemy szybko tworzyć układy kreatywne: do swobodnej rozmowy, warsztatów czy też indywidualnych zadań.

Od dołu siedzisko pokryte jest wodoodporną, bezszwową powłoką. Twardą i bardzo trwałą, ale elastyczną, z której bez problemów można usunąć brud. Góra wyściełana jest odporną tkaniną do wyboru, dostępną w różnych konfiguracjach kolorystycznych. Siedzisko niewiele waży i z łatwością można je przenosić.

VANK_rock sprawdzi się w domu, w miejscach przeznaczonych do różnych form rozrywkowych aktywności. Pasuje do przestrzeni kreatywnych w biurach i do miejsc publicznych: klubów muzycznych czy kulturalnych, galerii handlowych. Obiekt umożliwia również optymalne zaaranżowanie miejsc do siedzenia w mniejszych i nietypowych kubaturach, np. recepcji czy foyer.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!