REKLAMA

Strefa przechowywania w łazience. Zobacz kilka rozwiązań.

uk | 28 sty 2015 13:36 0

W łazience sprawdzą się m,in. pojemne szuflady, w których możemy umieścić niezbędne kosmetyki i akcesoria. Jeśli mamy zbyt mało miejsca aby szuflady się w pełni wysuwały, świetnie sprawdzą się zwykłe półki i koszyczki lub pojemniki pomagające w utrzymaniu organizacji i porządku.

Jeśli łazienka jest niewielka, warto wykorzystać każde możliwe miejsce, w którym można zorganizować przestrzeń do przechowywania. Jeśli nad umywalką zastosujemy szafkę z lustrem, zyskamy kilka półek na drobne rzeczy w codziennej toalecie.

Najczęściej kupowanym meblem do łazienki jest szafka podumywalkowa. Oprócz określonego wzornictwa, jej wybór uwarunkowany jest wymiarami pomieszczenia. Jeśli mamy więcej miejsca, może to być szersza, nowoczesna konsola lub większa szafka.

Jeśli mamy odpowiednią przestrzeń, dobrze sprawdzą się pojemne szuflady, w których możemy umieścić niezbędne kosmetyki i akcesoria. Jeśli mamy zbyt mało miejsca aby szuflady się w pełni wysuwały, świetnie sprawdzą się zwykłe półki i koszyczki lub pojemniki pomagające w utrzymaniu organizacji i porządku. Szafka może być powieszona na ścianie lub postawiona na podłodze.

Szafka z koszem

Jednym z niezbędnych elementów w łazience jest pojemnik na bieliznę, który najczęściej jest osobnym, wolnostojącym koszem. Natomiast o wiele lepszym rozwiązaniem jest umieszczenie specjalnego, dopasowanego, pojemnego kosza w szafce pasującej do reszty mebli w łazience. Aquaform proponuje takie kosze w kolekcjach mebli "Dallas", "Amsterdam", "Amila II" i "Maxi II". Szafki z koszem otwierają się nie na zasadzie szuflady, ale odchylanego pojemnika, do którego z łatwością wrzucimy i sprawnie wyjmiemy rzeczy.

Szafka wysoka

Wysokie, wąskie szafki sprawdzą się niemal w każdej łazience. Zajmują niewiele miejsca, dając jednocześnie sporą przestrzeń do przechowywania. Mogą być otwierane w różny sposób i stronę, w zależności od tego, jakie możliwości mamy w urządzanym pomieszczeniu. Aquaform oferuje różne modele szafek pionowych, popularnie nazywanych „słupkami”, zarówno w wersji stojącej na nóżkach na posadzce, jak i podwieszanej.

 

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!