REKLAMA

Sypialnie do wnętrz klasycznych

uk | 21 lip 2015 08:56 1

Do wnętrz stylizowanych pasują sypialnie prezentujące bogatą formę, elementy dekoracyjne mebli oraz kolorystykę odpowiadającą naturalnym wybarwieniom.

Sypialnia "Rafael" charakteryzuje się eleganckim łóżkiem z wysokim, funkcjonalnym wezgłowiem. Frezowane nóżki nadają bryle lekkości, a metalowe aplikacja w kolorze starego złota podkreśla klasyczny design mebla. Możliwość regulacji wysokości materaca zapewnia komfort użytkowania, zarówno gdy śpimy, jak i gdy czytamy czy oglądamy firmy. Sypialnia ta wykonana jest z następujących materiałów: masyw olcha, naturalna okleina czereśniowa. "Sypialnia "Rafael" pasuje do wnętrz klasycznych. 

W odmiennej stylistyce prezentuje się sypialnia "Cinderella Premium" - głównie dzięki jasnemu wybarwieniu, które jest nawiązaniem do stylistyki francuskiej oraz dość oszczędnym formom, nie pozbawionym jednak elementów zdobniczych. 

Biel łoża doskonale komponuje się z sypialniami urządzonymi w oszczędnym stylu, uzupełnionym o kolorowe dodatki.

W sypialni "Lazuryt" aranżacja oświetlenia umiejscowiona w szczycie łóżka stwarza intymny klimat i jest praktycznym rozwiązaniem dodatkowego oświetlenia w sypialni.

Wykonane z użyciem naturalnej okleiny i elementami litego drewna, ozdobione dyskretnym eleganckim, frezem zapewnia komfort snu i estetyczne doznania. Wybarwienie: kasztan i czereśnia antyczna.

Sypialnia "Opium" wyróżnia się precyzją wykonania, giętymi elementami. To inspiracja stylem włoskim. Eleganckie łóżko wykonano w naturalnej okleinie z elementami litego drewna. Połączenie bieli ze złotą patyną nadaje meblowi unikatowego charakteru. Dostępna kolorystyka: biel ze złotą patyną lub cherry. 

 

1 komentarz. Skomentuj!