REKLAMA

Targi Cersaie 2014: najnowsze trendy w płytkach ceramicznych

Redakcja Archiconnect | 01 paź 2014 11:07 0

Byliśmy na targach bolońskich targach Cersaie 2014, które odbyły się 22 września br. Zobaczcie najnowsze i najbardziej trendowe łazienkowe płytki ceramiczne i gresowe. W następnym artykule zaprezentujemy nowości z wyposażenia łazienek.

Cersaie 2014 to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży wyposażenia łazienek. W tym roku w wydarzeniu uczestniczy 942 wystawców z 38 krajów. To 41 firm i 3 kraje więcej, niż w roku ubiegłym. Dominują oczywiście wystawcy włoscy, ale 339 z tej grupy to firmy spoza półwyspu apenińskiego. 

Najwięcej, bo aż 508 firm to producenci płytek ceramicznych (236 to firmy spoza Italii), a 275 firm zajmuje się produkcją mebli łazienkowych. Pojawią się też firmy reprezentujące branże instalacyjną, surowych materiałów oraz producenci narzędzi dla sektora ceramicznego. 

Z Polski na targi wybrały się się m.in. Ceramika Paradyż, Ceramika Końskie, Defra, Glasspoint-Krzemień, MCJ, Elita oraz Polcolorit. 

Ceremonię otwarcia targów przeprowadziła minister Maria Elena Boschi oraz prezydent konfederacji Confindustria Giorgio Squinzi.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!