REKLAMA

Targi Rzeczy Ładnych - przeżyjmy to jeszcze raz

| 01 gru 2015 13:58 0

6. edycja Targów Rzeczy Ładnych dobiegła końca. Pozytywne głosy słychać jednak nadal. 2 dni zabrały gości festiwalowych w głębię świata designu i architektury. Powróćmy tam w takim razie jeszcze na chwilę. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Słowo od organizatorów

Po pierwsze - Goście - to nieopisana radość, kiedy widzimy Wasze uśmiechnięte twarze, kiedy widzimy, jak cierpliwie stoicie w kolejce (a my martwimy się, żeby szła jak najszybciej:), kiedy wychodzicie z targów z torbami pełnymi prezentów i głowami pełnymi pomysłów. Po drugie - Wystawcy - klawiatura przyjmie wszystkie przymiotniki, dlatego je sobie darujemy. Napiszemy po prostu, że bez Was, to by wszystko nie miało sensu. Spotkanie z Wami otwiera nam głowy. To Wasze Targi i Wasze święto. Jesteście zdolnymi i godnymi podziwu ludźmi, których pomysły i determinacja są doceniane przez tysiące kupujących. Zmieniacie ich domy i otoczenie na lepsze. Zmieniacie na lepsze nas wszystkich. Bijemy Wam brawo! 

Przypomnijmy to sobie raz jeszcze:

Targi Rzeczy Ładnych – zobacz co działo się pierwszego dnia

Targi Rzeczy Ładnych – dzień II, filmowy design

Piękne meble na Targach Rzeczy Ładnych

Siedzący Holender – wystawa mebli na Targach Rzeczy Ładnych

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!