REKLAMA

Wnętrze z drewnem i kamieniem w roli głównej

| 15 lut 2017 12:06 0

Mając na uwadze życzenia klientów, projektant postanowiła zastosować kamień, drewno i szkło – materiały trwałe i ponadczasowe. Elementem wystroju wnętrza zwracającym uwagę jest jego przytulność – aż chce się wygodnie usiąść i „poczuć jak w domu”. Efekt ten został osiągnięty za sprawą przewijającego się w aranżacji całego wnętrza drewna.

Inwestorka zrealizowała wszystkie elementy projektu niemal od a do z, bez większych zmian. - z zadowoleniem o współpracy z właścicielką tego pięknego domu opowiada Katarzyna Mikulska-Sękalska. Lokum zamieszkuje czwórka domowników: małżeństwo z rezolutną panią domu, skłonną do eksperymentowania z architekturą oraz dwójka synów w wieku szkolnym. Właściciele oczekiwali wnętrza nowoczesnego, jednak nie chcieli ślepo podążać za modą. Wymarzył im się bowiem dom, który będzie elegancki, a przy tym wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Egzotyczny fornir boliwijski ociepla przestrzeń białej kuchni i zaznacza pewnie swoją obecność na stole kuchennym. W romans z nim wdaje się polska dębina, wyściełająca podłogę w strefie dziennej i zabudowę meblową w salonie. Naturalny charakter aranżacji domu kontynuowany jest poprzez obecność prawdziwego kamienia. W kuchni jest to czarny, południowoafrykański anartozyt, w salonie króluje natomiast jego wysokość trawertyn, zajmujący niemal całą ścianę za TV.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!