REKLAMA

Zobacz, jak optycznie powiększono M2

| 09 gru 2016 17:24 0

Pojawienie się na świecie dziecka wywróciło do góry nogami życie Małgosi i Michała. Z tego powodu także ich mieszkanie musiało się zmienić nie do poznania.

Zmiany w układzie pomieszczeń

Niewielkie mieszkanie oferowało salon z kuchnią, sypialnię i łazienkę. Pilną potrzebą stał się jednak dodatkowy pokój dla dziecka. Aby go stworzyć, należało całkowicie zmienić poprzedni układ pomieszczeń. Reorganizacja była ogromna. Z salonu wydzielono dwie sypialnie – jedną dla rodziców, a drugą dla dziecka. Nowym salonem stała się zaś poprzednia sypialnia właścicieli. Aby strefa dzienna nie wydawała się mała, połączono ją z kuchnią. Otwarta przestrzeń i jasna kolorystyka optycznie podwoiły wielkość salonu. Właścicielom zależało na tym, by wnętrze było jak najbardziej funkcjonalne. Zamiast wolno stojących mebli, które zajmują dużo miejsca, postawiliśmy na praktyczne zabudowy we wnękach, by zyskać jak najwięcej przestrzeni – mówi Ewa Para, autorka projektu.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!