REKLAMA

Zobacz, jak urządzono jasne mieszkanie w Wilnie

| 02 lis 2016 11:11 0
Aneks kuchenny od salonu oddziela niewielka wyspa, pełniąca rolę jadalni dla czterech osób. Mebel, podobnie jak zabudowa kuchenna oraz zabudowa ze sklejki drewnianej, w którą wpasowano szafy i biblioteczkę są w czystym, śnieżnobiałym kolorze. Projekt: Normundas Vilkas. Fot. Leonas Garbacauskas.

Jasne kolory i uporządkowany wystrój wieńczy betonowy sufit. To nowoczesne mieszkanie pełne jest oryginalnych rozwiązań.

Położone w nowym kompleksie mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym stylu i z pomysłem. Architekt Normundas Vilkas projektując wnętrze wziął pod uwagę kontekst, jakim jest urbanistyczna panorama stolicy Litwy za oknem, jak również stosunkowo niewielki metraż i ograniczony budżet, jakim dysponowała młoda rodzina.

Na wejściu do mieszkania wita nas niewielki hol, skomunikowany bezpośrednio z łazienką i duża sypialnia małżeńska. Przedpokój stopniowo przechodzi w strefę dzienną, z którą wizualnie scala go jednorodna wysoka zabudowa, przechodząca w pojemną biblioteczkę. Mebel jest istotnym elementem strefy dziennej, gdyż właściciele to miłośnicy literatury.

CAŁY ARTYKUŁ I GALERIA ZDJĘĆ TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!