REKLAMA

Zobacz nowoczesny projekt willi w Jordanii

| 16 lis 2016 14:38 0
Willa w Jordanii. Projekt: BXBstudio Bogusław Barnaś, zespół: Bogusław Barnaś, Natalia Bryzek, Anna Hydzik. Wizualizacje & Grafika: BXBstudio Bogusław Barnaś

Projekt ten polegał na opracowaniu rezydencji wraz z otaczającym ogrodem, basenem, ogrodzeniem oraz elementami małej architektury.

Stylistyka budynku jak również charakter ogrodu nawiązują do klimatu i charakteru lokalnej zabudowy. Układ funkcjonalny domu wpisuje się w ukształtowanie terenu działki. Zlokalizowany w północno-zachodniej części Jordanii, nieopodal Ammanu, w malowniczej okolicy, na północnym stoku, posiada wiele otwarć widokowych. Forma architektoniczna budynku wynika z analizy ekspozycji słońca, tworząc liczne przestrzenie zacienione. Dom składa się z dwóch głównych stref mieszkalnych zlokalizowanych na odrębnych poziomach. Na jednym poziomie znajduje się wejście do głównej części mieszkalnej oraz wejście dla gości.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ I GALERIĘ ZDJĘĆ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!