REKLAMA

Zobacz projekt i wnętrze nowoczesnego domu parterowego

Redakcja Dobrzemieszkaj.pl | 30 marz 2017 11:52 0
Salon otwarty na jadalnię i kuchnię z pewnością stanie się centrum życia rodzinnego i towarzyskiego. Kominek usytuowano tu obok wejścia do strefy dziennej, co sprawia, że ciepłem płomieni będziemy mogli delektować się zarówno z pozycji kanapy, jak również podczas posiłków w jadalni. Dom Kalandra (A). Projekt: arch. Maja Klimowicz. Fot. Dom dla Ciebie Pracownia Projektowa Archeco

Jeśli ktoś szuka pomysłu na parterowy, mały dom, to Kalandra okaże się idealnym wyborem. Ten nieco ponad stumetrowy dom zaprojektowano z wyjątkowym wyczuciem smaku.

Kalandra to nowoczesny dom parterowy przeznaczony na nowe osiedla i tereny podmiejskie. Wejście do budynku zaczyna się wygodnym wiatrołapem z miejscem na szafę wnękową. Z niego możemy dostać się poprzez kotłownię do dobudowanego garażu na jeden samochód. Za wiatrołapem znajduje się rozprowadzający hol, z którego możemy dostać się do większości pomieszczeń w domu.

Ten ciekawy projekt domu zawiera aż cztery indywidualne pokoje (z opcją zrobienia z niech trzech ale za to większych). W projekcie przewidziano również dwie zróżnicowane wielkością łazienki. Centrum domu stanowi ustawny, piękny salon z wyeksponowanym kominkiem i otwarta kuchnią, przy której znajduje się spiżarnia. Salon umiejscowiony został od strony frontowej, co umożliwia sytuowanie domu na działkach z dojazdem i wejściem od strony południowej.

Projekt: arch. Maja Klimowicz. Fot. Dom dla Ciebie Pracownia Projektowa Archeco

Zobacz wszystkie zdjęcia małego domu parterowego

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!