REKLAMA

Zobacz wyjątkowe biuro The Brain Embassy

| 18 paź 2016 10:46 0
The Brain Embassy. Fot. Kinnarps

Inwestora, architekta i dostawcę The Brain Embassy - przestrzeni do wynajęcia oferowanej zarówno firmom, jak i freelancerom - połączyła wizja stworzenia biura przyszłości z prawdziwego zdarzenia.

Przeniesiono tu globalne trendy na polski rynek i wprowadzono pojęcie co-workingu na wyższy poziom. W efekcie powstał pierwszy w Polsce „co-creating”.

- To przykład pierwszego modelowego co-creatingu. Udowodniliśmy, że tylko podczas zderzenia różnych światów można stworzyć nową jakość – mówi Katarzyna Bobowska-Caruso, Strategy & Development Director, Adgar Poland.

The Brain Embassy to blisko 1,7 tys. mkw. powierzchni, na której znajduje się 250 stanowisk pracy – 140 w otwartej przestrzeni oraz 110 w oddzielnych pokojach. Oprócz tego są tu otwarta przestrzeń eventowa na 200 osób, kreatywne sale konferencyjne oraz wiele nieformalnych miejsc spotkań m.in. Brainstorm Room, Floating Ideas Room, Knowledge Room czy Nap Room.

CAŁY ARTYKUŁ I GALERIA ZDJĘĆ TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!