REKLAMA

Amerykańsko – włoski mariaż stylu: wnętrza warszawskiej restauracji

Redakcja Archiconnect.pl | 21 lis 2018 18:44 0

Odwiedzając nietuzinkową przestrzeń restauracji Otto Pompieri lub - jak ktoś woli - Ośmiu Strażaków ma się wrażenie przeniesienia do rzeczywistości, trochę rodem z amerykańskich filmów. Widać tu wyraźny wpływ stylu Wes'a Andersona połączonego z klimatem najlepszych rzymskich restauracji.

Wygodne, turkusowe kanapy, na których ma się ochotę spędzić cały dzień. Masywne, szerokie stoły, przy których możemy zasiąść z całą rodziną lub przyjaciółmi. Czerwone elementy dekoracyjne, w tym lakierowane powierzchnie barów i oczywiście strażacki plac zabaw. Całość wygląda luksusowo i przytulnie, zarazem będąc jasną i pełną oddechu przestrzenią.

Zobacz też: Ormiańska restauracja - pomiędzy historią a współczesnością

Otto Pompieri dba o wszystkich swoich klientów, zarówno tych dorosłych jak i najmłodszych. To właśnie z myślą o dzieciach powstał strażacki plac zabaw, gdzie najmłodsi mogą spędzić czas, nie tylko na jedzeniu, ale również na doskonałej zabawie. To duma Otto Pompieri i istotny element tego miejsca, który docenią wszyscy rodzice.

Restauracja przy placu Bankowym 1 usytuowana jest na dwóch kondygnacjach. W ciągu dnia Otto Pompieri to idealne miejsce spotkań biznesowych, towarzyskich i rodzinnych, na śniadanie, szybki lunch, czy sycący obiad. Wieczorem śródziemnomorski koncept zamienia się w miejsce spotkań przyjaciół, gdzie przy lampce dobrego wina lub smakowitej kolacji mogą spędzić czas w stylowych wnętrzach, w modnej części Warszawy.

To też Cię zainteresuje: Hotelowe wnętrza inspirowane wzornictwem epoki PRL

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!