REKLAMA

Biura dla wymagających - zobacz wnętrza Palacza Office Center

Redakcja Archiconnect.pl | 18 lip 2019 12:17 0

Poznański biurowiec Palacza Office Center wyróżnia duża, choć kompaktowa, przeszklona powierzchnia i kameralny klimat. Swoje biura ma tutaj sześć firm. Za projekt i realizację każdego z nich odpowiadał Forbis Group.

Kompleksowa współpraca z inwestorem prowadzona była w modelu Design&Build. Forbis Group, działając jako firma budynkowa, prowadził szeroki zakres prac - od rysowania planów powierzchni dla potencjalnych najemców, przez projekty wykonawcze, po prace aranżacyjne. Największym wyzwaniem była siedziba właściciela budynku – Duda Development – znajdująca się na trzecim piętrze. Forbis Group realizował w niej projekt wykonawczy oraz prace realizacyjne.

Zobacz też: 

Biuro Duda Development to wyjątkowe wnętrze odzwierciedlające charakter pracy inwestora. Ciekawym wyzwaniem było rozwiązanie aranżacyjne polegające na odwzorowaniu kontenera budowlanego pełniącego funkcję sali konferencyjnej. Zadanie polegało na dostosowaniu konstrukcji do wymogów i uwarunkowań wynikających z funkcji pomieszczenia oraz specyfiki budynku. Wykonanie tak specyficznej sali spotkań wymagało precyzji i dbałości o detale.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!