REKLAMA

Biurowa strefa relaksu: poczuj piasek pod stopami

Redakcja Archiconnect.pl | 03 gru 2018 14:08 0

Wakacyjny klimat, który osiągnięto w krakowskim biurze 3S Fibertech za sprawą personalizowanych tapet i wykładzin, pozwala oderwać się od rzeczywistości i spojrzeć na wszystko świeżym okiem.

Krakowska siedziba 3S Fibertech przeszła ostatnio spory lifting, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań odświeżony wystrój znacznie zyskał na komforcie. Firma  postawiła na pełną personalizację swoich wnętrz biurowych. Umiejętnie połączono tu indywidualne nadruki na tapetach obiektowych Newmor Polska z nadrukami na wykładzinie PCV i na wykładzinie dywanowej. Biurową strefę relaksu wzbogacono o żółte fotele, a nadrukowi nadmorskiej plaży na ścianie towarzyszy powielająca wzór piasku wykładzina.

Ten sam efekt osiągnięto w recepcji, w której zdecydowano się na zastosowanie geometrycznych wzorów, przywołujących na myśl kreślenie palcem po mapie wakacyjnych podróży. Znajdują się one zarówno na ścianach, jak i wykładzinach. Żółty, słoneczny kolor przelewa się także na sufit i ściany, które zostały zestawione z szarością i uzupełnione o akcenty grafitu. Dzięki tym zabiegom przestrzeń do pracy i spotkań biznesowych zyskała letni, wakacyjny nastrój morskiego wybrzeża, które wręcz kusi, żeby zatrzymać Cię dłużej w pracy.

Zobacz też: Biurowa geometria - oryginalne wykładziny w siedzibie dewelopera

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!