REKLAMA

Co będzie modne w nadchodzącym sezonie?

Redakcja Archiconnect.pl | 16 lis 2018 13:42 0

Jakie trendy w aranżacji wnętrz zdominują nadchodzący sezon? Co będzie modne - jakie materiały, wzory i kolory? Prezentujemy tendencje podpatrzone podczas najważniejszych wydarzeń branży wnętrzarskiej w Europie.

Nadchodzący sezon przynosi nam nowe spojrzenie na geometryczne kształty. Geometria, która dotychczas kojarzyła nam się z prostotą i minimalizmem, jest „wykreślona” przede wszystkim złotem i miedzią. Na czasie są teraz głębokie odcienie czerwieni, zieleni, niebieskiego i czerń. Rozjaśnia je połysk złota na akcesoriach. Modna aranżacja 2019 roku to taka, która nie boi się koloru.

Skóra to zdecydowanie najmodniejszy materiał nadchodzącego sezonu! Wykonane są z niej nie tylko kanapy i fotele, ale także pojemniki, poduszki i tace. Zamsz, skóra licowa, z fakturą – każdy rodzaj jest na czasie. Ciekawym detalem skórzanych mebli są zewnętrzne szwy, które celowo pogrubiono i obszyto, aby pełniły rolę dekoracyjnej lamówki – mówi Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing.

Motywy zwierzęce to trend, który znika, aby po chwilowej nieobecności powrócić w nowej odsłonie. W tym sezonie do głosu doszły lamparcie cętki. Dekorując wnętrza, możemy użyć ich w standardowej biało-brązowej kombinacji lub w niecodziennych kolorach: niebieskim lub czerwonym. W przypadku tego motywu, jak również innych inspirowanych zwierzętami, warto pamiętać, żeby łączyć je z prostymi formami. Bogaty wzór wymaga subtelnego otoczenia!

Zobacz też: Drewno w łazience - zobacz wyjątkowe umywalki

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!