REKLAMA

Design blisko natury - zobacz oryginalne meble z drewna

Redakcja Archiconnect.pl | 05 sie 2019 14:49 0

Drewno we wnętrzu może pojawić się pod każdą postacią: zarówno stylowego mebla, jak i drewnianego stropu, podłogi i dekoracji. Ważne, że jego uroda jest nieprzemijalna i nigdy nie wyjdzie ono z mody.

Zalety naturalnego drewna można wymieniać bez końca, a świadomość uniwersalności zastosowania go w przestrzeni jest powszechna. Wykorzystanie motywu drewna to najlepszy sposób, by przełamać chłód nowoczesnych wnętrz. Jasne lub ciemne, fornirowane lub rustykalne - drewno świetnie prezentuje się nie tylko w tradycyjnych aranżacjach przestrzeni. Sprawnie współgra także z nowoczesnym wzornictwem i jest chętnie wykorzystywane w realizowaniu designerskich projektów.

Niektóre marki skupiają się tylko na tworzeniu mebli z naturalnego drewna. Jest ono materiałem wyjątkowym, ponieważ nie spotkamy dwóch takich samych jego kawałków. Układ słojów, faktura, kształt – każda cecha drewna jest niepowtarzalna i stanowi oryginalny element. Docenili to projektanci marek takich jak Phormy, Talukko, TheRaw, Hennil, Do_M, Custom Shop, Dyle, Kaspa, Nowy model. Wszyscy biorą udział w kampanii #WybieramPolskiDesign, w ramach której przedstawiamy kilka mebli i dodatków świetnie pasujących do każdego rodzaju wnętrz. Wszystkie marki dostępne są w showroomie Good Inside.

Zobacz też: Przystań Nowa Fala - zobacz wnętrza restauracji na barce

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!