REKLAMA

Design w harmonii z naturą - zobacz wnętrze luksusowego jachtu

Redakcja Archiconnect.pl | 17 wrz 2019 10:59 0

Choć krajobraz wokół jachtu San Lorenzo 102 dynamicznie się zmienia, w jego wnętrzu panuje harmonia. Oszczędny dobór dodatków, naturalne materiały i swobodny przepływ światła, nawiązują do nowoczesnej interpretacji życia pośród fal.

Jacht San Lorenzo uosabia nowoczesną definicję piękna, w którym innowacja spotyka się z kultowym designem. Jego wnętrze zaprojektowali architekci studia projektowego Marty Lowe Interior Design, które od lat specjalizuje się w projektowaniu jachtów dla światowej klasy producentów i ich wymagających klientów. Designerskie meble w jasnej kolorystyce skłaniają do wypoczynku. Biel kontrastuje z drewnem w ciemnych odcieniach, zaś ton aranżacji w pełni wydobywa otaczający krajobraz: białe piaszczyste plaże, bezkres wody i błękit nieba.

Zobacz też: Drewno, szarość i czerń - wyjątkowy klimat mieszkania na Jeżycach

Na tym tle szczególny charakter zyskuje prawdziwe drewno geometrycznego parkietu Listone Giordano. Deski o kształtach rombu przekształcają się w nieskończone wzory, które nigdy się nie powielają. To wynik współpracy Listone Giordano z wybitnym włoskim designerem Daniele Lago, który w tym przypadku przewidział także możliwość kreatywnego podejścia do projektu. Jego cechy charakterystyczne to modułowość, lekkość, kontrast i witalność.

To też Cię zainteresuje: Przytulny apartament - poznaj przyjazne oblicze minimalizmu

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!