REKLAMA

Dom dla dwojga w konkursie dla projektantów wnętrz!

CAD Projekt K&A | 03 lut 2020 20:58 0

Zapraszamy wszystkich projektantów wnętrz do udziału w konkursie organizowanym przez kwartalnik "Wokół płytek ceramicznych" i firmę CAD Projekt K&A. Warunki udziału w konkursie? Otwarta głowa, kreatywność i praca na programie CAD Decor lub CAD Decor PRO. Do wygrania nagrody pieniężne oraz bony na korzystanie z programu!

To już ósma edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programu CAD Decor organizowanego przez jego dystrybutora, firmę CAD Projekt K&A we współpracy z magazynem "Wokół Płytek Ceramicznych". Każda kolejna edycja to bardziej innowacyjne i stojące na wyższym poziomie projekty, a tym, co konkurs szczególnie wyróżnia, jest konkretne - co roku inne - zadanie projektowe.

Zadanie konkursowe 2020 - zaprojektuj dom dla dwojga

W tym roku na projektantów wnętrz czeka wyjątkowo ciekawe zadanie. Tematem edycji 2020 jest autorska wersja popularnego architektonicznego konceptu - domu dla dwojga z antresolą. Organizatorzy konkursu czekają na kreatywne pomysły na nowoczesne mieszkanie (Couple House), liczące ok. 118 m2, a zaprojektowane dla pary z Poznania, która ceni sobie dużo otwartej przestrzeni oraz ciekawy design. Ważna wskazówka! W każdym konkursowym projekcie musi zostać użyta przynajmniej jedna kolekcja płytek nagrodzonych w konkursie Perły Ceramiki UE 2019!

Konkurs CAD Decor - jak się zgłosić?

Na stronie konkursowej () znaleźć można wstępną dokumentację techniczną oraz rzuty wnętrza konkursowego, bazę Perły Ceramiki UE 2019 oraz formularz, przez który należy przesłać projekty konkursowe. Jury konkursowe, złożone z organizatorów konkursu, będzie brało pod uwagę innowacyjność zastosowanych rozwiązań, również pod kątem płytek ceramicznych, kreatywność oraz jakość wizualizacji i dokumentacji technicznej.

Jakie nagrody w konkursie?

Na najlepsze projekty czekają nagrody pieniężne, bony na usługi CAD Projekt K&A oraz prezentacja podczas Gali Laureatów Pereł Ceramiki UE. Projekty konkursowe, wykonane w programach do projektowania wnętrz z oferty firmy CAD Projekt K&A, architekci i projektanci wnętrz mogą przesyłać do 10 lutego 2020 r. przez formularz na stronie konkursowej!

W ramach pierwszego etapu konkursu, od maja do grudnia 2019 r., projektanci i architekci wnętrz oddali najwięcej głosów na kolekcje: Fratto marki AG Home; Hika marki Cersanit oraz Love You Navy  marki Opoczno, przyznając tym kolekcjom tytuł Pereł Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2019. Za każdym razem wybierano spośród kolekcji nominowanych przez jury złożone z osób zawodowo związanych z wzornictwem przemysłowym, architekturą i projektowaniem wnętrz oraz przedstawicieli redakcji „Wokół Płytek Ceramicznych”. Na koniec pierwszego etapu firma CAD Projekt K&A stworzyła po raz kolejny wyselekcjonowany katalog z nowościami rynkowymi - bazę Perły Ceramiki UE 2019, w której znajdziemy przeszło 30 kolekcji nagrodzonych tytułami Perła Ceramiki UE 2019, Perła Ceramiki Dystrybutorów 2019 oraz Perłami Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2019.

Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programu CAD Decor” znaleźć można na  i na stronie .

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!