REKLAMA

Dom dla dwojga w konkursie dla projektantów wnętrz!

CAD Projekt K&A | 03 lut 2020 20:58 0

Zapraszamy wszystkich projektantów wnętrz do udziału w konkursie organizowanym przez kwartalnik "Wokół płytek ceramicznych" i firmę CAD Projekt K&A. Warunki udziału w konkursie? Otwarta głowa, kreatywność i praca na programie CAD Decor lub CAD Decor PRO. Do wygrania nagrody pieniężne oraz bony na korzystanie z programu!

To już ósma edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programu CAD Decor organizowanego przez jego dystrybutora, firmę CAD Projekt K&A we współpracy z magazynem "Wokół Płytek Ceramicznych". Każda kolejna edycja to bardziej innowacyjne i stojące na wyższym poziomie projekty, a tym, co konkurs szczególnie wyróżnia, jest konkretne - co roku inne - zadanie projektowe.

Zadanie konkursowe 2020 - zaprojektuj dom dla dwojga

W tym roku na projektantów wnętrz czeka wyjątkowo ciekawe zadanie. Tematem edycji 2020 jest autorska wersja popularnego architektonicznego konceptu - domu dla dwojga z antresolą. Organizatorzy konkursu czekają na kreatywne pomysły na nowoczesne mieszkanie (Couple House), liczące ok. 118 m2, a zaprojektowane dla pary z Poznania, która ceni sobie dużo otwartej przestrzeni oraz ciekawy design. Ważna wskazówka! W każdym konkursowym projekcie musi zostać użyta przynajmniej jedna kolekcja płytek nagrodzonych w konkursie Perły Ceramiki UE 2019!

Konkurs CAD Decor - jak się zgłosić?

Na stronie konkursowej (https://konkurs.plytkiceramiczne.info.pl/) znaleźć można wstępną dokumentację techniczną oraz rzuty wnętrza konkursowego, bazę Perły Ceramiki UE 2019 oraz formularz, przez który należy przesłać projekty konkursowe. Jury konkursowe, złożone z organizatorów konkursu, będzie brało pod uwagę innowacyjność zastosowanych rozwiązań, również pod kątem płytek ceramicznych, kreatywność oraz jakość wizualizacji i dokumentacji technicznej.

Jakie nagrody w konkursie?

Na najlepsze projekty czekają nagrody pieniężne, bony na usługi CAD Projekt K&A oraz prezentacja podczas Gali Laureatów Pereł Ceramiki UE. Projekty konkursowe, wykonane w programach do projektowania wnętrz z oferty firmy CAD Projekt K&A, architekci i projektanci wnętrz mogą przesyłać do 10 lutego 2020 r. przez formularz na stronie konkursowej!

W ramach pierwszego etapu konkursu, od maja do grudnia 2019 r., projektanci i architekci wnętrz oddali najwięcej głosów na kolekcje: Fratto marki AG Home; Hika marki Cersanit oraz Love You Navy  marki Opoczno, przyznając tym kolekcjom tytuł Pereł Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2019. Za każdym razem wybierano spośród kolekcji nominowanych przez jury złożone z osób zawodowo związanych z wzornictwem przemysłowym, architekturą i projektowaniem wnętrz oraz przedstawicieli redakcji „Wokół Płytek Ceramicznych”. Na koniec pierwszego etapu firma CAD Projekt K&A stworzyła po raz kolejny wyselekcjonowany katalog z nowościami rynkowymi - bazę Perły Ceramiki UE 2019, w której znajdziemy przeszło 30 kolekcji nagrodzonych tytułami Perła Ceramiki UE 2019, Perła Ceramiki Dystrybutorów 2019 oraz Perłami Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2019.

Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programu CAD Decor” znaleźć można na konkursowej stronie internetowej i na stronie CAD Projekt K&A.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!