REKLAMA

Efektowne palenisko w ogrodzie - na długie letnie wieczory

Redakcja Archiconnect.pl | 06 lip 2018 09:28 0

Jeśli lubimy spędzać długie, letnie i nie zawsze ciepłe wieczory w przydomowym ogrodzie, warto pomyśleć o palenisku, które będzie nam umilać czas. Ciepło ogniska pozwoli się ogrzać i zapewni przyjemny relaks, pomagając zapomnieć o trudach dnia.

Z paleniska Flint firmy Jokjor możemy korzystać od wiosny do później jesieni. Ten ciepły element wyposażenia daje niezwykle przyjemne światło. Pionowe lamele tworzą układ nawiązujący do promieni słońca. Kosz, w którym umieszcza się  drewno, wykonany został z solidnej stali Cor-ten o grubości 3 mm. Podczas palenia początkowo materiał utlenia się, tworząc warstwę ochronną. Proces ten konserwuje palenisko i przeciwdziała jego rdzewieniu. Cor-ten jest niezwykle odporny na warunki atmosferyczne i może przetrwać w niezmiennym stanie przez lata.

Głównym projektantem holenderskiej firmy Jokjor jest jej założyciel Olav van Lede. Koncentruje się on na tworzeniu przemyślanego, ale przede wszystkim dostępnego designu, którego podstawą jest jakość i funkcjonalność.

Zobacz też: DOKI - nowa polska marka na rynku wyposażenia wnętrz

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!