REKLAMA

Funkcjonalny przedpokój - poznaj sprawdzone rozwiązania

Redakcja Archiconnect.pl | 17 lip 2019 12:49 0

Dobrze zaaranżowany przedpokój ułatwia codzienne życie. Dlatego warto postawić na funkcjonalny i przyjazny charakter tej przestrzeni. Wieszak lub szafa na wierzchnie okrycia to absolutne minimum. W zasięgu ręki przyda się też konsola albo szafka, do której można odłożyć klucze. Pomocna będzie także szafka na buty i siedzisko.

Funkcjonalny przedpokój powinien mieścić sporo rzeczy. Problem w tym, że zazwyczaj dysponujemy ograniczoną przestrzenią. Aby jej nie przeładować warto zadbać o szafę, która pomieści wszystkie ubrania i akcesoria. Tu z pomocą przychodzą producenci, tacy jak np. Raumplus, oferujący szafy zamawiane na wymiar. Dzięki nim możliwe jest zabudowanie nietypowych i trudnych powierzchni oraz indywidualne dobranie materiałów wykończeniowych.

Zobacz też: Urządzamy sypialnię - zobacz trzy propozycje pracowni KODO

Wśród propozycji niemieckiego producenta do przedpokoju są szafy wnękowe i wolnostojące. Mając odpowiednio dużą powierzchnię możemy nawet pokusić się o rozwiązanie typu walk-in, czyli mini pokój z regałami zamknięty za przesuwnymi drzwiami. Niezależnie od zastosowanego rozwiązania, możemy być pewni, że wieszaki, półki i szuflady nie tylko zdołają pomieścić odzież i akcesoria, ale także doskonale je uporządkują.

Z kolei przesuwne drzwi z lustrami nie dość, że nie zabierają miejsca, to pomagają zadbać o nienaganny wygląd. Innym modnym aktualnie rozwiązaniem są drzwi przezierne. Widać przez nie zawartość szafy, co ułatwia umiejscowienie potrzebnych rzeczy. Mobilizują również do utrzymania w szafie porządku, co z kolei oszczędza czas. Bo to właśnie daje dobrze zaprojektowany przedpokój – oszczędność czasu!

Czytaj także: Klasyka w nowoczesnym wydaniu - zobacz piękne dwupokojowe mieszkanie

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!