REKLAMA

Grzejnik w zgodzie z trendami - zobacz nasze propozycje

Redakcja Archiconnect.pl | 26 lip 2019 13:02 0

Urządzając mieszkanie bardzo często kupujemy meble, a nawet dodatki z myślą, że to musi być nie tylko funkcjonalne, ale i po prostu ładne. Z grzejnikami również tak jest. Nie tylko grzeją, tworzą również charakter wnętrza i stanowią jego dekorację.

Wnętrza utrzymane w surowym, pofabrycznym klimacie zyskują coraz więcej zwolenników. Popularność loftowej stylistyki postanowili wykorzystać nie tylko producenci mebli, oświetlenia oraz dodatków, ale także... grzejników. Modele Spring oraz Rebus marki Luxrad pomogą stworzyć industrialny klimat w każdej przestrzeni. Pierwszy z nich inspirowany jest grzejnikami, jakie mogliśmy spotkać w dawnych fabrykach. Kiedyś chętnie się ich pozbywano, a dzisiaj są obiektem wręcz pożądanym. Podobnie jest z betonem. Projektanci marki postawili na ten materiał, przez długie miesiące opracowywali technologię, żeby finalnie powstał Rebus. Ten betonowy grzejnik pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Zobacz też: Wybieramy lustro dekoracyjne - styliści radzą na co zwrócić uwagę

Nowoczesny grzejnik może też być formą dekoracji wnętrza – liczyć się tu będzie wyrazista forma i grafika. Może także stać się elementem naszej prywatnej galerii. Jeśli lubicie otaczać się zdjęciami z podróży czy fotografiami bliskich, a nie macie na nie odpowiednio dużo miejsca – warto pomyśleć o modelu grzejnika, który daje możliwość nadruku grafiki. Przykładem może być model Niagara marki Luxrad. Patrzenie na ładne zdjęcia, zwłaszcza takie, które przedstawiają krajobraz czy uśmiechniętych ludzi działa na nas kojąco.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!