REKLAMA

Inspirujemy: zobacz aranżacje na wielkanocny stół

Redakcja Archiconnect.pl | 19 kwi 2019 11:15 0

Uroczyste śniadanie w gronie najbliższych to nieodłączny element Świąt Wielkanocnych. Niezależnie od tego, co planujemy zaserwować, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie stołu na tę okazję. Zobaczcie, jak może wyglądać Wasz świąteczny stół!

Klasyczna porcelana, kryształy i srebra czy może zastawa, składająca się nie z jednorodnego kompletu, ale z różnych wzorniczo naczyń? Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Porcelana i kryształy wyglądają bardzo elegancko i reprezentacyjne, co może skutkować nazbyt oficjalną atmosferą przy stole. Swobodniejszy nastrój uzyskamy wybierając ceramiczne naczynia w kilku pastelowych kolorach. Jeśli dodamy do nich złote sztućce i przystrojony zielenią biały obrus, uzyskamy wielkanocny stół równie wiosenny, radosny i nastrajający optymistycznie jak te Święta.

W naszej fotogalerii prezentujemy propozycje aranżacji wielkanocnego stołu w modnych dziś trendach, które pozwolą dopasować stół do aranżacji naszego wnętrza.

Zobacz też: Apartament w klasycznym stylu - wyjątkowe wnętrze

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!