REKLAMA

Meble z Mediolanu - awangarda w ogrodzie

Redakcja Archiconnect.pl | 09 sie 2018 11:32 0

Meble, które wyróżnia niebanalny design i funkcjonalność chcemy widzieć nie tylko w naszych mieszkaniach czy domach, ale też na zewnątrz. Aranżując ogród bądź taras coraz częściej sięgamy po propozycje znanych światowych designerów.

Pochodząca z Mediolanu we Włoszech Paola Lenti jest najbardziej znana ze swojej unikalnej linii mebli i dywanów wykonanych z filcu wełnianego. Firma została założona w 1994 roku z główną siedzibą we włoskiej wiodącej dzielnicy meblowej Meda w Mediolanie.

Awangardowe meble do ogrodu tej marki są wygodne i nieformalne. Wyróżniają je proste, geometryczne kształty, jasne kolory, profesjonalne wykonanie oraz precyzyjne detale i wykończenia. Nie bez znaczenia jest również fakt, do ich produkcji wykorzystuje się przyjazne dla konsumenta materiały: odpowiednie zarówno na zimę, jak i na lato, miękkie, zmysłowe, łatwe w utrzymaniu, a także odporne na ogień i wodę. Jeśli chodzi o gamę kolorów - przędza i tkaniny są zawsze barwione w kolorach stworzonych przez Paola Lenti. Wraz z praktycznością, aspektami estetycznymi i chromatycznymi - kolor jest sercem wszystkich kolekcji Paola Lenti.

Azyl w mieście - zobacz piękne aranżacje tarasów i ogrodów

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!