REKLAMA

Nowoczesna inwestycja w Poznaniu z wyjątkowymi oknami. To projekt spod kreski Maciej Szkudlarek Studio

REHAU | 10 gru 2019 19:27 0

Najnowsza inwestycja firmy deweloperskiej Ataner to nowoczesny apartamentowiec na poznańskim Podgórniku. Warto wiedzieć, że przy jej budowie wykorzystano  ponad 10 km profili okiennych REHAU SYNEGO! Zobacz, jak wygląda budynek!

Na Podgórniku to wyjątkowa lokalizacja tuż przy Cytadeli, największym poznańskim parku. Pieszo dojść można stąd do Starego Rynku w 10 minut. To tutaj poznański deweloper z tradycjami, Ataner, realizuje swoją najnowszą inwestycję. W budynku znajdzie się 231 mieszkań o powierzchniach od 30 do 150 m2. Wszystkie mieszkania będą posiadać przestronne balkony lub tarasy, a o niezapomniany z nich widok zadba firma REHAU.

Przy inwestycji zdecydowano się na wybór okien z profili REHAU SYNEGO. Wysoka efektywność energetyczna, redukcja hałasu, wysoka klasa odporności na włamanie oraz modne kolory profili zdecydowały o wyborze REHAU. Dodajmy, że w inwestycji Na Podgórniku wykorzystano ponad 10 km profili SYNEGO. Producentem okien była firma NEXBAU, a projekt całej inwestycji przygotowało biuro projektowe Maciej Szkudlarek Studio.

Inwestycja została bardzo dobrze przemyślana. Mieszkańcy obiektu będą mogli poćwiczyć na siłowni przeznaczonej tylko dla nich, a ich dzieci skorzystają z placu zabaw przy budynku. Obiekt będzie monitorowany, z portierniami ochrony i podziemną halą garażową. Bliskość poznańskich uczelni, UAM i Collegium da Vinci oraz innych atrakcji, sprawiają, że ta okolica tętni życiem. Blisko stąd do sklepów i punktów usługowych na sąsiadującym osiedlu Atanera przy ul. Kutrzeby.

Więcej informacji o oknach REHAU dowiesz się klikając tutaj.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!