REKLAMA

Nowoczesna klasyka w luksusowym wydaniu - zobacz wnętrze apartamentu przy Złotej 44

Redakcja Archiconnect.pl | 23 kwi 2019 08:49 0

Wnętrza apartamentu położonego na 46 piętrze przy Złotej 44 utrzymane są w duchu nowoczesnej klasyki z nutą glamour. Całości dopełnia zapierający dech w piersi widok na Pałac Kultury.

Niezwykle przestronny salon, otwarty na kuchnię, tworzy reprezentacyjną i pełną elegancji przestrzeń, którą wypełniają meble i dodatki z Clue Studio – jedynego monobrandowego salonu Eichholtz w Polsce. W części wypoczynkowej wzrok przyciąga przede wszystkim sofa "Provocateur". Model wyróżnia się asymetrycznym kształtem, a łagodne linie i zaokrąglenia nadają mu kobiecego charakteru. Podobnie miękkie formy mają fotele "Giardino", utrzymane w duchu lat 50. Chłodny, morski kolor aksamitnych tapicerek ożywiają we wnętrzu elementy w kolorze złota. Ten jednoznacznie kojarzący się z przepychem kolor ma także stolik kawowy "Asscher" o kształcie przypominającym brylant. Złote wykończenia znajdziemy również w eleganckim barku, w dających nastrojowe oświetlenie lampach i w dekoracjach.

Zobacz też: Duże okna są w modzie - zobacz jak podkreślić ich potencjał

Luksusowe wyposażenie dopełniają nowoczesne technologie. Wieczorny seans filmowy nie będzie różnił się od tego w kinie, dzięki mierzącemu aż 143 cale ekranowi. The Wall marki Samsung to pierwsze na świecie urządzenie tego typu, którego wielkość można zindywidualizować. Dodatkowo, krystalicznie czysty dźwięk popłynie z systemu audio słynnej firmy Steinway.

Projektant Złotej 44, słynny architekt Daniel Libeskind powiedział, że budynek wyraża poczucie wolności i afirmacji codziennego życia. Połączenie wyjątkowego designu i zaawansowanej technologii dało efekt w postaci idealnego miejsca relaksu pod dniu spędzonym w dynamicznym mieście.

To też Cię zainteresuje: Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie dla rodziny: zobacz przytulne wnętrze

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!