REKLAMA

Płytki dywanowe - zobacz sprawdzone rozwiązanie do biura

Forbo Flooring | 12 sie 2019 11:55 0

Nowoczesne płytki dywanowe to dobre rozwiązanie, które sprawdza się szczególnie w przestrzeniach biurowych czy bibliotekach, czyli tam, gdzie liczy się komfort akustyczny. Zapewniają one miękkość pod stopami, a także najwyższe właściwości akustyczne. Zobaczcie, jakie nowości produktowe wprowadziła ostatnio do oferty firma Forbo Flooring.

Tessera Chroma – kolor i harmonia we wnętrzu

Premiera nowej kolekcji płytek dywanowych do biur Tessera Chroma, miała miejsce w czerwcu br.  Płytki dostępne są w 27 modnych kolorach. Każdy wzór to kombinacja 3 kolorów opracowanych w ten sposób, aby były bardziej miękkie, „kredowe” dając satysfakcjonujący wizualnie balans. Dzięki gramaturze 750 g/m2, płytki Tessera Chroma zapewniają wyjątkowy komfort i wygodę pod stopami, jak również wysokie właściwości akustyczne. Ich atutem jest trwałość, łatwość instalacji w dowolnie wybranym kierunku oraz - dzięki różnorodnej kolorystyce i fakturze - wiele możliwości dekoracyjnych.

Zobacz też: Showroom Forbo Flooring Polska w Hali Koszyki

Tessera Nexus – nowoczesna kolekcja płytek dywanowych

Tessera Nexus to druga nowość w ofercie Forbo Flooring. Charakterystyczną cechą tej kolekcji pętelkowych płytek dywanowych jest warstwowy wzór łączący w sobie sieć pojedynczych linii oraz stonowanego linearnego tła, który ma odzwierciedlać ścieżki kontaktów międzyludzkich. Wysoka gramatura 790 g/m2 przekłada się bezpośrednio na miękkość pod stopami, a także wysokie właściwości akustyczne. Włókna poliamidowe są w 100% barwione na wskroś i gwarantują wytrzymałość wykładziny oraz trwałość kolorów.

To też Cię zainteresuje: Akustyka wnętrz biurowych a komfort pracowników - rozmowa z arch. Konradem Krusiewiczem

Projektanci oraz wykonawcy z pewnością docenią fakt, że zarówno płytki Tessera Chroma jak i Tessera Nexus można łączyć z popularnymi w biurach panelami LVT bez potrzeby stosowania listew przejściowych czy dodatkowych profili. Wykładziny mocowane są do podłoża za pomocą tego samego środka co panele.

Obie nowe kolekcje od Forbo są też przyjazne środowisku. Płytki zawierają blisko 60% materiału z recyklingu, a ich produkcja odbywa się przy wykorzystaniu w 100% zielonej energii.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!