REKLAMA

Ponadczasowa elegancja w salonie

Redakcja Archiconnect.pl | 28 maj 2018 10:02 0

Otwarta przestrzeń salonu z jadalnią została zaprojektowana jako połączenie surowej nowoczesności z nutą klasycznej elegancji. Do aranżacji użyto surowych materiałów, takich jak beton czy szkło.

Bardzo ważny element projektu stanowią rośliny oraz miękkie materiały, które dodają świeżości oraz przytulności. Dodatki w postaci rzeźby oraz fresku na ścianie ocieplają wnętrze i nadają mu charakteru. Całości dopełnia miedziane złoto, które dodaje szyku i elegancji połyskując w świetle lamp.

Strefa wypoczynkowa, w której ulokowano duży narożnik, wydzielona została przez podświetlaną półkę na wino. Siedziska ustawione zostały tak, aby możliwe było podziwianie tarasu oraz ogrodu znajdującego się tuż za szerokim oknem. W jadalni ustawiono duży stół z sześcioma krzesłami. Meble wykorzystane do realizacji salonu, wykonane zostały na indywidualne zamówienie.

Projekt Agnieszki Bilskiej-Ignatowskiej (Abi Studio) zajął 1. miejsce w konkursie Studia Dobrych Rozwiązań „Dobrze Mieszkaj – Najlepsze Projekty” - edycja lubelska.

Nowoczesność i klasyka - zobacz piękny projekt domu

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!