REKLAMA

Przedpokój z charakterem - tak możesz go urządzić

Redakcja Archiconnect.pl | 06 lut 2019 14:31 0

Jak sprawić, by przedpokój nie był tylko przechodnim pomieszczeniem bez wyrazu? Postaw na kolor, który podkreśli charakter wnętrza! Efektowny wzór na ścianie, intensywna barwa oraz umiejętna gra dodatkami sprawią, że domowy korytarz nabierze niesztampowego wyrazu i będzie stanowić ciekawą zapowiedź tego, co kryje się dalej.

Utrzymany w jasnej, stonowanej kolorystyce przedpokój perfekcyjnie ożywi jedna ściana w zdecydowanej barwie. Ten dekoratorski trik polecany jest szczególnie do wąskich pomieszczeń - wyrazista ściana na końcu długiego korytarza, sprawi, że wyda się on szerszy, a jednocześnie optycznie go skróci. Malując korytarz warto sięgnąć po farby dedykowane do miejsc szczególnie narażonych na zabrudzenia, jak np. Beckers Designer Kitchen & Bathroom.

Zobacz też: Wyjątkowy pokój dziecka: zobacz propozycje Moniki Buśko-Kuś

Ciekawy aranżacyjny efekt w przedpokoju można uzyskać zestawiając dwa kolory na jednej ścianie. Rozgraniczenie odcieni może mieć formę prostej linii biegnącej np. po przekątnej ściany lub też zupełnie nieregularnej – imitującej ślad od wałka malarskiego. Takie odważne rozwiązanie stworzy interesującą i bardzo oryginalną dekorację domowego holu.

Zamiast tradycyjnej bieli w przedpokoju świetnie sprawdzą się ciemniejsze tonacje. Nie tylko wprowadzą ciekawy klimat do wnętrza, ale będą też maskować ewentualne zabrudzenia powstałe w wyniku codziennego użytkowania. Wpadająca w fiolet szarość Mystery z kolekcji Beckers Designer Collection stworzy powłokę odporną na plamy czy ścieranie, zapewniając gustowną oprawę wnętrza. Z szarością ścian wdzięcznie będzie kontrastować biały wieszak o oryginalnym kształcie, który doda aranżacji wyrazu.

To też Cię zainteresuje: Kolorowe mieszkanie: tak stworzysz wnętrza z pasją

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!