REKLAMA

Restauracja L'Avanti - zobacz klimatyczne wnętrza

Redakcja Archiconnect.pl | 17 wrz 2018 10:19 0

Wnętrza restauracji L’avanti to udany mariaż nowoczesnego, surowego stylu z ciepłym drewnem mebli i baru, przytulnymi kanapami oraz nastrojowym oświetleniem. Na 100-metrowej przestrzeni ulokowano salę główną, strefę vip oraz bar. W okresie letnim przy restauracji działa też urokliwy ogródek.

Ulica Grzybowska i Plac Grzybowski to miejsca szczególnie bliskie każdemu warszawiakowi. Piękne, choć przez lata nieco zapomniane, teraz na nowo odżywają i nabierają nietuzinkowego sznytu, po części dzięki niewielkim, lokalnym knajpkom. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje otwarta w tym roku kameralna restauracja i koktajl bar - L’avanti. Prawdziwa perełka stawiająca na klimatyczne wnętrza i doskonałe jedzenie. Za projekt wnętrz L’avanti odpowiadają Karol Grodzki i Anne Marie Komba.

Zobacz też: Storytelling w architekturze - tak projektuje się hotelowe wnętrza

Współczesny, industrialny look L'avanti tworzą surowe ściany oraz wyeksponowane na nich czarno-białe prace jednego z bardziej rozpoznawalnych, kontrowersyjnych polskich fotografów – Szymona Brodziaka. Istotną rolę w tworzeniu atmosfery tego miejsca niewątpliwie odgrywa światło. W całości przygaszone i relaksujące, w rejonie baru intensywne, wręcz spektakularne – mające na celu centralizację przestrzeni.

Wszystkie detale składają się na niepowtarzalny charakter tego miejsca, gdzie w ciągu dnia można przyjść na szybki lunch, biznesowe spotkanie lub rodzinny obiad. Wieczorem warto spotkać się tutaj z przyjaciółmi przy lampce dobrego wina lub podczas wykwintnej kolacji posłuchać muzyki i spędzić czas w modnej części Warszawy.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!