REKLAMA

Rozalia Mancewicz urządziła pokój syna - zobacz jak mieszka mały Henio

Redakcja Archiconnect.pl | 06 lip 2018 11:51 0

Rozalia Mancewicz jeszcze przed narodzinami syna zamieniła modę na dziecięce meblarstwo. Wyposażenie i wystrój pokoju zaczęła planować od szóstego miesiąca ciąży, kiedy poznała płeć dziecka.

"Urządzając pokoik kierowałam się tym, żeby był on praktyczny, estetyczny i zaspokajał wszystkie potrzeby dziecka. Szukając inspiracji na różnych stronach w Internecie, trafiłam na mebelki polskiej marki Pinio, które idealnie wpisywały się w wizję czterech kątów dla mojego malucha" - mówi Rozalia Mancewicz.

Szary kolor ścian tworzy doskonałe tło dla śnieżnobiałych mebli. Pokój został wyposażony w pojemną szafę oraz regał na książki i zabawki. Stolik z krzesełkiem doskonale sprawdzi się, gdy Henio pójdzie do przedszkola. Już od kiedy skończył dwa latka coraz częściej spędza przy nim czas – najchętniej rysując lub przegryzając przekąski. Rozalia zdecydowała się także na łóżeczko i komodę z kolekcji Barcelona. Prosta konstrukcja i charakterystyczny urok sprawiają, że meble pasują do pokoju maluszka, jak i starszego dziecka. Będą więc rosły razem z Heniem.

Pokój malucha będzie się zmieniał, dzięki dodatkom i tekstyliom. Na początek modelka wybrała lampę, pufę i tekstylia do łóżeczka z kolekcji "Pojazdy" i "Przyjaciele Lasu" od firmy Lamps&Company. Wkrótce Henio sam będzie wybierał dekoracje do swojego pokoju. Jego zainteresowania zaczynają się powoli kształtować, dlatego już teraz warto postawić na neutralną bazę, która pozwoli na dalsze eksperymenty w przyszłości.

Ciekawe projekty dziecięcych pokoi: TUTAJ

Aranżacja pokoju małego Henia:
Meble: Pinio
Tekstylia, lampa: Lamps&Company

Dywan gwiazdki: Lorena Canals
Dywan ulica: OYOY
Namiot Tipi: Lamps&Company

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!