REKLAMA

Sprawdzony sposób na porządek w domowej spiżarni

Redakcja Archiconnect.pl | 22 lip 2019 10:56 0

Idealny porządek w domowej spiżarni to marzenie wielu z nas. Z pomocą przychodzą producenci systemów do przechowywania, opracowując rozwiązania, które ułatwiają magazynowanie niezbędnych produktów i zapewniają ład w kuchni na co dzień.

Harmonię do domowej spiżarni pomoże wprowadzić system "Tandem" firmy Peka. Cargo wysokie z tej kolekcji idealnie komponuje się z lodówką, ponieważ umożliwia przechowywanie wszystkich suchych produktów w jednym miejscu. Co więcej, wystarczy tylko jeden lekki ruch, aby otworzyć drzwi spiżarni. Całość wygląda fascynująco, a jednocześnie zapewnia ład i doskonałą widoczność zgromadzonych rzeczy.

Zobacz też: Klasyka w nowoczesnym wydaniu - zobacz piękne dwupokojowe mieszkanie

Warto również zwrócić uwagę na sposób przechowywania – tylko w systemie "Tandem" możemy umieścić produkty zarówno na drzwiach, jak i półkach wewnętrznych. Tym samym szafka zostaje podzielona na dwie osobne przestrzenie. Rezultat: wszystko w zasięgu wzroku i pod kontrolą! Otrzymujemy 100% więcej miejsca i znacznie lepszy wgląd w przestrzeń niż w przypadku szuflad i półek. Tak podzielona szafa to podwójny przegląd zawartości i łatwość dostępu! Dodatkowo, wewnętrzne półki możemy przewieszać na ramie z haczykami, dopasowując ich położenie do rozmiarów przechowywanych produktów. Dzięki temu, że w momencie otwierania tylne półki przybliżają się do nas, zawsze możemy łatwo sięgnąć nawet w najgłębsze zakamarki tej wyjątkowej spiżarni. Co więcej, możemy na nich przechowywać aż 85 kg!

Doskonałym rozwiązaniem dla dużej kuchni będzie montaż dwóch systemów "Tandem" obok siebie, tak, by cieszyć się podwójnie z jeszcze większej przestrzeni przechowywania. Znajdzie się również coś dla miłośników kawy. Za pomocą najniższej wersji systemu stworzymy wyjątkowy kącik do jej parzenia, który umożliwi przechowywanie akcesoriów baristy oraz słodyczy. A nie ma nic przyjemniejszego niż celebrowanie pysznej kawy w harmonijnym otoczeniu!

To też Cię zainteresuje: Jasny salon - idealne połączenie bieli i błękitu

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!