REKLAMA

Tak wprowadzisz wiosnę do domu: 3 proste sposoby!

Redakcja Archiconnect.pl | 09 kwi 2019 12:43 0

Wiosna to dobry czas na zmiany w aranżacji wnętrz. Po szarej, często przytłaczającej zimowej aurze warto odmienić mieszkanie wprowadzając wiosenne kolory i klimat. Poznaj trzy proste wskazówki, jak za pomocą niewielkich zmian uzyskać efekt "wow".

1. Tekstylia

Pora schować do szafy szare, nudne poduszki i koce. Wiosna to idealny moment na ciepłe, intensywne barwy, kwiatowe printy i pastelowe odcienie. Właśnie tego potrzebuje dziś Twój salon, sypialnia, a nawet kuchnia! Zdecyduj się na jeden, ulubiony kolor lub baw się i łącz różne odcienie! Poduszki, kocyk na chłodniejsze wieczory, tekstylia kuchenne, podkładki… Detali, które możesz zmienić jest naprawdę wiele, a my gwarantujemy, że efekt końcowy będzie przyjemny dla oka.

To też Cię zainteresuje: Przytulne mieszkanie: nieduże, lecz pomysłowo zaaranżowane

2. Rośliny

Wiosną zielenieją drzewa i rozkwitają kwiaty. Wpuść je także do swego domu. Żywe kwiaty to nie jedyna możliwość. Możesz wybrać tekstylia z roślinnym printem lub po prostu sztuczne kwiaty w ozdobnych donicach. Świetnym rozwiązaniem są obrazy z bardzo modnym motywem monstery. Możesz również stworzyć własną kompozycję wybierając ulubione, sztuczne kwiaty i układając je w kolorowym wazonie. Dzięki temu nie tylko Twoje cztery kąty staną się bardziej przytulne, ale przede wszystkim wprowadzą powiew wiosennej aury.

Zobacz też: Jak wprowadzić rośliny do wnętrz i podkreślić styl aranżacji?

3. Detale

Wiosna to idealny czas, by zainwestować w kolorowe ramki na zdjęcia, kubki w ciepłych barwach czy kolorowe lampki i świeczki. Wybierz swój ulubiony kolor lub styl, w którym lubisz aranżować wnętrza i do dzieła! Rodzinne zdjęcie w designerskiej ramce postaw na szafce nocnej, na stoliku kawowym ułóż kompozycję ze świec, a wzdłuż regału z książkami powieś lampki dekoracyjne. Spróbuj, a sama przekonasz się, że nie potrzeba ogromnych zmian, aby wnętrze nabrało charakteru, a przede wszystkim wiosennego klimatu!

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!