REKLAMA

Umywalka z drewna - niepowtarzalna ozdoba łazienki

SZKILNIK Design | 11 wrz 2018 00:00 0

Drewniane umywalki oferowane przez Szkilnik Design to alternatywny, nowoczesny sposób wykorzystania drewna w łazience. Wielbiciele drewnianych blatów, szafek czy też podłóg z egzotycznych gatunków drewna, powinni zwrócić uwagę na te ponadczasowe, eleganckie i luksusowe produkty.

Produkty Szkilnik Design mają wiele atutów: to nowoczesne, lekkie formy – autorskie projekty właściciela Konrada Szkilnika. Nadane umywalkom współczesne kształty za każdym razem eksponują materiał – drewno. W przeciwieństwie do produktów olejowanych, nie wymagają konserwacji, a dzięki gładkiej powierzchni są łatwe w utrzymaniu.

Wykończenie umywalek na wysoki połysk powoduje, że są one idealnym uzupełnieniem większości aranżacji. Stanowią ozdobę zarówno klasycznej łazienki, jak też wnętrz utrzymanych w industrialnej stylistyce, wykończonych betonem architektonicznym. Dzięki użyciu naturalnych materiałów umywalki Szkilnik Design są niepowtarzalne – nie ma dwóch identycznych egzemplarzy, każdy jest wyjątkowy.

Proces produkcji jest rozłożony na kilka etapów. Rozpoczyna go klejenie warstwowe drewna, wstępna obróbka i wykończenie drewnem egzotycznym. Później następuje wielodniowa ręczna praca nad każdą pojedynczą umywalką. Po dokładnym przygotowaniu powierzchni, drewno jest barwione i impregnowane, a w ostatnim etapie wielokrotnie lakierowane dla uzyskania idealnie gładkiej powierzchni.

Wieloletnie doświadczenie oraz wysokiej jakości materiały dają pewność przekazania klientowi pięknej i trwałej umywalki. Dobór produktów używanych w cyklu produkcyjnym to efekt długich poszukiwań i zarazem sekret firmy, pozwalający uzyskać oszałamiający efekt końcowy. Produkty firmy Szkilnik Design zostały dostrzeżone i wyróżnione na wielu branżowych imprezach: umywalka Alga otrzymała wyróżnienie podczas Forum Branży Łazienkowej 2018, kolekcja umywalek nablatowych otrzymała jednogłośnie tytuł Best Innovation podczas konferencji Hotel Meeting 2018, Instytut Wzornictwa Przemysłowego nominował dwa modele: Alga Double oraz Firth do tytułu Dobry Wzór.

Umywalki Szkilnik Design dedykowane są klientom poszukującym innowacyjnego wykorzystania drewna w łazience, pragnącym otaczać się wyjątkowymi, niepowtarzalnymi produktami. Są to ręcznie wykonywane luksusowe produkty, ponadczasowo eleganckie, a zarazem naturalnie ciepłe, czego nie można powiedzieć o ceramice, szkle czy kamieniu. Wybierając produkt firmy Szkilnik Design we własnej łazience możemy poczuć się jak w najbardziej luksusowym SPA.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!