REKLAMA

Verano Residence - luksusowe apartamenty w Juracie

Redakcja Archiconnect.pl | 07 lis 2018 13:15 0

Verano Residence to ekskluzywna inwestycja przy ul. Mestwina w Juracie na Półwyspie Helskim. W kameralnej rezydencji powstało w sumie 11 luksusowych apartamentów o powierzchni od 30,9 do 57,6 m kw.

Rezydencję na tle innych budynków wyróżnia stylowy, nowoczesny projekt. Do budowy obiektu wykorzystano materiały najwyższej jakości, co widać już na pierwszy rzut oka. Apartamenty sprzedawane są z opcją „wykończenia pod klucz”. Lokale charakteryzuje oryginalne wykończenie wnętrz w stylu: minimal, modern, skandi i soft. Do każdego apartamentu przynależy balkon lub taras o powierzchni nawet do 37 m kw. W ramach inwestycji wybudowano również podziemny garaż oraz naziemne miejsca postojowe.

- Bardzo wysoka jakość realizacji inwestycji oraz wykończenia wnętrz zapewni najwyższy komfort mieszkańcom. Verano Residence to także świetna propozycja dla inwestujących w nieruchomości – atrakcyjna lokalizacja i prestiżowy charakter obiektu to czynniki, które szczególnie w wysokim sezonie turystycznym przyciągną licznych przyjezdnych. To idealne rozwiązanie dla osób marzących o własnym apartamencie nad Bałtykiem, który będzie na siebie zarabiał. Wg naszych wyliczeń apartament w skali roku może generować nawet 80 000 zł rocznie* – mówi Sebastian Barandziak, Dyrektor sprzedaży i Członek Zarządu Dekpol S.A.

Każdy z apartamentów wyposażony jest w system sterowania FIBARO, który gwarantuje nie tylko wysoki komfort użytkowania lokalu, ale również korzyści finansowe. Dzięki najnowszej technologii można zaoszczędzić do 30% energii elektrycznej i 23% energii cieplnej w skali roku. Wystarczy zainstalować aplikację na swoim urządzeniu mobilnym, a możliwe będzie zdalne sterowanie ogrzewaniem i oświetleniem w apartamencie – także na odległość.

 

*Wyliczenia dotyczące prognozowanej rocznej stopy zwrotu z ceny brutto inwestycji w wysokości 79.611 zł mają charakter wyłącznie reklamowy i poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Wyliczenia zostały oparte na następujących szacunkowych założeniach: lokal o powierzchni użytkowej 59,2 m2, cena sprzedaży 1 327 204,80 zł netto, tj. 1.433.381,84 zł brutto (w tym podatek 8% VAT), średnia cena wynajmu lokalu 510 zł netto za dobę noclegową oraz 61 % obłożenia lokali w skali roku (tj. 223 dni). Wskazana wartość stanowi 70% przychodu z usług noclegowych netto. Założenia mogą się różnić od rzeczywistych parametrów wynikających z umów.
 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!