REKLAMA

Wave Apartments w Międzyzdrojach - zobacz showroom inwestycji

Redakcja Archiconnect.pl | 02 wrz 2019 12:15 0

Showroom to miejsce, w którym firma spotyka się z klientem, prezentując swoje wartości, DNA marki oraz to, co może mu zaoferować. Tę koncepcję wykorzystał deweloper powstającej luksusowej inwestycji w Międzyzdrojach – Wave Apartments, otwierając w lipcu apartament pokazowy dla swoich obecnych - i przyszłych - klientów. Czemu służą takie miejsca?

Współcześni klienci, którzy chcą zainwestować w nieruchomość, podchodzą do inwestycji bardzo świadomie. Zanim zdecydują się na zakup konkretnego mieszkania, chcą zweryfikować ofertę w rzeczywistości. I nie ma się co dziwić, ponieważ szczególnie w przypadku miejsc luksusowych, chcemy ten luksus zobaczyć, doświadczyć go i poczuć atmosferę miejsca, które może stać się nasze. W przypadku Wave Apartments w Międzyzdrojach wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom osób, które chciałyby stać się właścicielami luksusowej, nadmorskiej nieruchomości i poprzez showroom pokazujemy jakość oraz rozwiązania, które zastaną w apartamencie właściciele, gdy odbiorą klucz – mówi Wioleta Lipska, Dyrektor Działu Marketingu. W apartamencie pokazowym klienci sprawdzą, czy Wave Apartments to miejsce szyte na miarę ich mieszkaniowych marzeń i inwestycyjnych oczekiwań – dodaje Wioleta Lipska.

Zobacz też: Nowoczesny, komfortowy dom wpisany w okolicę Puszczy Kampinoskiej 

Nowoczesna klasyka z nutą glamour

Architekt Agnieszka Drońska, właścicielka pracowni Baszta projektowanie wnętrz, stworzyła przestrzeń, w której dominuje nowoczesna klasyka z nutą glamour. Główną inspiracją dla tego luksusowego wnętrza stała się sama lokalizacja inwestycji, czyli Wybrzeże Bałtyckie. Nadmorski klimat uzyskano między innymi dzięki przemyślanemu wykorzystaniu barw: ściany nawiązują do koloru plażowego piasku, elementy dekoracji - obrazy - są interpretacją nadmorskich tematów, a roślinność, wypełniająca przestrzeń, nawiązuje do flory, którą znajdziemy na wydmach. Tym, co wyróżnia showroom, jest przede wszystkim wyjątkowy widok – na międzyzdrojską plażę oraz okolicę, ale także jasna kolorystyka, nadająca świeżości i obecność detalu we wnętrzu apartamentu pokazowego.

Apartament to połączenie wygody i wysokiego standardu z dbałością o szczegóły. Istotne jest, żeby takie wnętrze z jednej strony wyglądało luksusowo, ale przy tym było ciepłe i stwarzało przytulny klimat. Bardzo ważny jest tym przypadku detal, który tworzy wnętrze, niebanalny design oraz jakość materiałów, niezbędna do osiągnięcia pożądanego efektu – powiedziała architekt Agnieszka Drońska, właścicielka pracowni Baszta projektowanie wnętrz.

To też Cię zainteresuje: Boho i retro. Mieszkanie, które łączy style

Showroom Wave Apartments w Międzyzdrojach to miejsce umożliwiające potencjalnym inwestorom obejrzenie standardowego wyposażenia, które znajdzie się w powstających apartamentach, tj. podłóg, zabudowy kuchennej wraz ze sprzętami AGD oraz łazienki. Pozostała część zaaranżowanej przestrzeni showroom’u może stać się inspiracją dla przyszłych właścicieli i pomóc im w określeniu ich potrzeb oraz oczekiwań, dotyczących finalnego wykończenia ich własnego apartamentu.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!