REKLAMA

Wełniany ogród - roślinne motywy ozdobą podłogi w salonie

Redakcja Archiconnect.pl | 17 lip 2019 13:23 0

Monstera, Pieniążek, Anginka, ale również stare, dobre fikusy czy paprotki. Po latach niełaski rośliny triumfalnie powróciły do naszych domów, by zająć w nich ważne miejsce. Panująca od kilku sezonów moda na roślinne motywy w aranżacji wnętrz także nie zamierza odejść do lamusa. Roślinne wzory mogą zagościć w Twoim mieszkaniu nie tylko na tapetach, zasłonach czy dekoracjach, ale także jako... piękna dekoracja podłogi.

W kolekcji polskiej marki Agnella motywy roślinne stanowią jeden z wiodących trendów wśród dywanów wełnianych. Duże liście drzew palmowych, różnorodnych kwiatów, Monstery zostały precyzyjnie przełożone na wełniane runo dywanu. Kolorystycznie króluje piękna, butelkowa zieleń oraz morski niebieski.

Zobacz też: Urządzamy sypialnię - zobacz trzy propozycje pracowni KODO

Dywany z motywem florystycznym doskonale uzupełnią jasne, minimalistyczne wnętrza. Natomiast korespondujące dodatki w kolorach zielonym czy niebieskim sprawią, że wnętrze będzie stanowiło spójną i przemyślaną całość.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!